Národní institut pro další vzdělávání vyhlašuje v termínu od 10. ledna do 30. dubna 2019 výběrová řízení na pozice členů oblastních kabinetů Český jazyk a literatura, Matematika a její aplikace a Informatika a ICT, kteří budou zároveň působit i v příslušném krajském kabinetu. Každý kabinet bude složen ze zástupců kraje a zástupců územně příslušných oblastí.

Hledáme aktivní učitele 1. a 2. stupně ZŠ, učitele středních škol s daným zaměřením a zástupce školního poradenského pracoviště ve všech regionech ČR.

Uchazeči na pozici člena krajského/oblastního kabinetu budou mít možnost:

 

Jihočeský kraj - prodlouženo do 30. 5. 2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Jihočeském kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Písecko.

Jihomoravský kraj - od 1. června. 2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Jihomoravském kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace a Český jazyk a literatura v oblasti Blansko

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Jihomoravském kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace a Informatika a ICT v oblasti Břeclavsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Jihomoravském kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura a Informatika a ICT v oblasti Vyškov

Královehradecký kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Královehradeckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Jičínsko, Trutnovsko, Královéhradecko, Náchodsko, Rychnovsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Královehradeckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Jičínsko, Trutnovsko, Královéhradecko, Náchodsko, Rychnovsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Královehradeckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Jičínsko, Trutnovsko, Královéhradecko, Náchodsko, Rychnovsko.

Liberecký kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Libereckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Semilsko.

Moravskoslezský kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Moravskoslezském kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Karvinsko, Opavsko, Novojičínsko, Ostravsko.

Olomoucký kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Olomouckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Přerovsko, Prostějovsko, Olomoucko, Šumpersko

Plzeňský kraj - pouze do 21.4.2019!

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Plzeňském kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Plzeňsko, Domažlicko, Klatovsko, Tachovsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Plzeňském kraji do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT v oblastech Plzeňsko, Domažlicko, Klatovsko, Tachovsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Plzeňském kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Plzeňsko, Domažlicko, Klatovsko, Tachovsko.

Praha

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v oblasti Praha do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v oblasti Praha do krajského a oblastního kabinetu Informatika a ICT.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v oblasti Praha do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace.

Středočeský kraj

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení ve Středočeském kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura v oblastech Rakovnicko, Příbramsko, Mělnicko, Benešovsko, Kolínsko, Mladoboleslavsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení ve Středočeském kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace v oblastech Rakovnicko, Příbramsko, Mělnicko, Benešovsko, Kolínsko, Mladoboleslavsko.

Ústecký kraj - od 1. června 2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Ústeckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Matematika a její aplikace a Informatika a ICT v oblasti Chomutovsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Ústeckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyka a literatura a Informatika a ICT v oblasti Lounsko.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení v Ústeckém kraji do krajského a oblastního kabinetu Český jazyk a literatura a Informatika a ICT v oblasti Ústecko.